Pobierz darmowego e-booka

(ilość sztuk darmowych jest ograniczona)

POBRANO
.

Po przeczytaniu e-booka :

Ten e-book jest za 0 zł!

.

Odpowiemy również na pytania:

Jaki jest cel naszego e-booka?

100 % praktycznej wiedzy, poparte przez badania, sprawdzone przez dietetyków i trenerów. Są to proste porady, które pomogą Ci poprawić jakość Twojego życia i zmienić nastawienie do pewnych kwestii z tym związanych. Większość ludzi nie ma chęci zagłębiać się w badania naukowe, dlatego staramy się zaoszczędzić Twój czas. Jeżeli jednak Cię to interesuje na ostatniej stronie masz źródła, z których korzystaliśmy. Chcemy „na chłopski rozum” pokazać Ci podstawowe funkcjonowanie wśród tych wszystkich dobrodziejstw na sklepowych półkach oraz w znalezieniu pomysłu na siebie. W XXI wieku każdy jest zapracowany i bardzo wybiórczo gromadzi wiedzę na interesujące go tematy. 

W tej krótkiej książce masz w pigułce wskazówki, zasady i rozwiązania najczęstszych zagadnień związanych z żywieniem jak i gubieniem kilogramów.

O Autorach

Jesteśmy zespołem dietetyków i trenerów tworzących markę JakTrenować.pl Wszystko co przeczytasz w e-booku jest przygotowane przez nas. Mamy na co dzień styczność z ludźmi, którzy chcą zacząć zdrowo żyć, nie znając podstawowych zasad. Wieloletnie doświadczenie i pracę z podopiecznymi przełożyliśmy na te kilka rozdziałów. W książce ujęliśmy wszystkie ważne zagadnienia odnośnie zdrowego żywienia i zrzucenia zbędnych kilogramów. Książka jest napisana tak prostym językiem, abyś mógł zacząć zmieniać swoje nawyki od zaraz.

Życzymy miłej lektury i dobrych efektów!

.